העמותה למנהיגות אחרת בראשות משה בוגי יעלון

מאמרים

יעלון: "כוח איראני בסוריה עם ביטחון עצמי זה ערובה למלחמה"

שר הביטחון לשעבר התייחס בראיון בכאן ב' לתקיפה הלילית בסוריה ולהסכם הגרעין: "לא בטוח שהמהלך הנכון הוא לצאת ממנו". על העימות עם בג"ץ: "הכל משועבד לחקירות רה"מ"

קרא עוד

יעלון מבסוט: "אין לי חברים מילארדרים"

שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון שיצא למסע גיוס המונים באמצעות רשת האינטרנט סיכם בהצלחה את ההתרמה כאשר הסכום אותו הצליח לגייס אף עבר את היעד שהציב לעצמו.

קרא עוד

מימון המונים בדרך לראשות הממשלה?

שר הביטחון לשעבר, שהכריז על מועמדותו לרשת את נתניהו, צלח את מבחן אמון הציבור הראשון לאחר שעמד ביעד גיוס ההמונים שהציב לעצמו, "אין לי חברים מיליארדרים שיממנו לי עיתון או ערוץ משלי. מחויב רק לעם ישראל"

קרא עוד

יעלון: מחויב רק לעם ישראל

שר הביטחון לשעבר השלים את קמפיין גיוס המימון למפלגתו במהלכו גייס ‏501,596 ש"ח ואמר "אין לי חברים מיליארדרים״.

קרא עוד

"עושה לי צמרמורת": הרמטכ"לים בוחרים את שיר ה-70

לקראת מצעד ה-70 של וואלה! NEWS וגלגלצ, בדקנו עם הרמטכ"לים לשעבר משה יעלון, אהוד ברק, בני גנץ ודני חלוץ, מהו לדעתם השיר הישראלי הטוב ביותר ב-70 שנותיה של המדינה. ולא שכחנו להזכיר ליעלון את אחיינו סטטיק ולהציג לברק את נטע ברזילי. איך הוא הגיב? צפו

קרא עוד

אלמנות צה"ל מוקירות

העוצמה שלהן
לראשונה העניק ארגון אלמנות ויתומי צה"ל, בראשות תמי שלח והמנכ"ל יובל ליפקין, אות הוקרה: "מגן העוצמה", לאישים וגופים, שסייעו בפועלם לחיזוק הארגון. השנה ניתן המגן לאלוף (במיל') מתן וילנאי, על כך שבהיותו סגן שר הביטחון קידם עם הארגון את "חוק אלמנה שנישאה בשנית", לפיו אלמנת צה"ל שנישאת בפעם השנייה לא תאבד את זכויותיה כאלמנת צה"ל. בנוסף ניתן האות לאסתי ורנדי כהן מקנדה, לארגון FIDF, ולשר הביטחון לשעבר, רא"ל (מיל') משה (בוגי) יעלון.

קרא עוד

"אנחנו בעימות עם איראן כבר תקופה ארוכה"

שר הביטחון לשעבר משה יעלון בראיון לקלמן-ליברמן על המתיחות בצפון: "האיראנים ישאפו להגיב אבל לא צריך להיבהל מזה. אנחנו בעימות איתם כבר תקופה ארוכה, שימשיכו עד שיבינו שאנחנו נחושים"

עם קלמן - ליברמן

לינק להאזנה

"רוצים למחוק את ישראל מהמפה"

משה יעלון על החייל שצולם בתקרית הירי בעזה: "ברשתות השיח פופוליסטי ולא ענייני"

קרא עוד

שר הביטחון לשעבר יעלון: ''ייתכן והתקיפה היא תגובה ישראלית להפרת קו אדום''

משה "בוגי" יעלון, שר הביטחון לשעבר, התבטא הבוקר (ראשון) בתכנית "מה בוער" ביחס למתקפה על בסיס חיל האוויר הסורי בלילה האחרון. יעלון סירב לקבוע האם חיל האוויר הישראלי עומד מאחורי התקיפה, אך אמר: "הנסיונות האיראניים להתבסס בסוריה מהווים קו אדום מבחינת ישראל וייתכן שהמתקפה היא תגובה ישראלית לכך. כשאתה מצהיר על קו אדום אתה צריך לממש אותו. בנסיבות הללו גם לא צריך לרוץ לספר לחבר'ה או לקחת אחריות. מי שצריך להבין מבין".

קרא עוד

פתחי וזמרי בראיון עם משה בוגי יעלון

לינק להאזנה

יעלון על נתניהו: "כך לא מקבלים החלטות, ראיתי את זה גם בעסקת שליט"

שר הביטחון לשעבר תקף ב-103FM את רה"מ על רקע התפנית שביצע בסוגיית המסתננים: "יהיה ניתן ללחוץ עליו כך גם בנושאים אחרים. פוגע בביטחון הלאומי של המדינה"

קרא עוד

יעלון תוקף: "לחץ ובהלה לצורך הישרדות פוליטית"

ביקר את נתניהו על הזיגזג שלו בנושא הגירוש: "מנהיגות זה לא לעשות מה שפופולרי"

קרא עוד

בוגי יעלון ותוכנית 7

לפני 14 שנה הקים ארגון פתחון לב את תוכנית 7 כדי לסייע לבני נוער מכל רחבי הארץ לממש את הפוטנציאל שלהם. צפו במפגש המרגש בין משתתפי תוכנית 7 לבין בוגי יעלון.

קרא עוד

רבים חייבים למאיר דגן ז"ל את חייהם

רבים חייבים למאיר את חייהם ואת הביטחון והשקט היחסי היום, פרי פעילות יצירתית מחוץ לקופסא, כשם המבצע שנחשף היום.

קרא עוד

״אבו שקר״ מעז להתבטא בתוקפנות וחוצפה

שר הביטחון לשעבר משה יעלון משיב לאבו מאזן שגידף את שגריר ארה"ב בישראל פרידמן.

קרא עוד

בוגי היורש הטבעי ביותר לביבי

ביבי נתניהו אינו הולך לשום מקום. ההליך המשפטי בענייניו יזדקק לכל הפחות לשנה כדי להבשיל, וראש הממשלה נחוש בדעתו שלא להתפטר. אף על פי כן, יש מקום לדיון בשאלת היורש, והדיון אינו צריך להיות מוגבל למפלגת השלטון, שכן מדובר בהנהגת המדינה.

קרא עוד

מפגש מעורר השראה עם חיילי צה"ל עם מוגבלויות ועם בוגי יעלון

כבוד גדול לי להציג לכם סרטון האחרון שהפקתי עבור תוכנית טלוויזיה שלי "יוצא מן הכלל" בערוץ 98 השייך ל שק"ל - שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות ע"ר, הסרטון "משרתים בגאווה" תודה למעיין כהן מ חייל תקשוב על הפתיחות ואירוח אצלו בבסיסת בהצלחה בהמשך ותודה על השרות. ממש תודה ל אלון בן דוד שחיבר ביני ובין צה"ל שאוכל לעשות סרט זו , תודה ל דובר צה"ל שנתנו לנו גישה ואישורים לצלם. תודה ל דניאל נתלניאוב מתוכנית גדולים במדים לאדיבות להשתמש בחומר מארכיון שלהם. ותודה ענקית לח"כ לשעבר משה (בוגי) יעלון - שלקח זמן מלו"ז הכבד שלו להתראיין . אני מאוד מודה ל צה"ל - צבא ההגנה לישראל על השיטוף פעולה, זה חלומי הרבה זמן להכין סרטון זו ושמח שבסוף התגשם. התוכנית בהפקתי שמצולם והופק ע"י אנשים עם צרכים מיוחדים מראה שאנשים עם מוגבליות יכולים לעשות הכול

צפה ביוטיוב

שר הביטחון לשעבר יעלון: "לא אשב בקואליציה עם נתניהו"

שר הביטחון לשעבר האשים את רה"מ כי הוא מעדיף בצע כסף על פני טובת המדינה. יעלון הוסיף כי נתניהו עשה "מעשים שלא ייעשו"

קרא עוד

"מחלקת תודעה": צה"ל הקים גוף שיפעל מול מדינות זרות להשפעה על דעת הקהל

המחלקה הכפופה לאגף המבצעים תרכז את הפעילות ה"רכה" מול צבאות זרים, דיפלומטים והתקשורת הזרה. זאת כחלק מהמאמץ הישראלי להשפיע גם על האויב וגם על עמדת מדינות מערביות כלפי מהלכי צה"ל

קרא עוד

משה יעלון: ''אנחנו משועבדים להישרדות הפוליטית של נתניהו''

שר הביטחון לשעבר משה יעלון תוקף הבוקר (חמישי) אצל אילנה דיין את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואומר: "נתניהו סטה מהדרך, יש שתיקת כבשים מתוך שיקולים פוליטיים. יוצרים מסכת של שקרים על דברים שהיו צריכים להתפוצץ". עוד אמר יעלון כי "אם נתניהו יחשוב שהבחירות המוקדמות ישפרו את מצבו בחקירות הוא יעשה את זה, חוק הגיוס זה רק תירוץ. אנחנו משועבדים להישרדות הפוליטית שלו".

קרא עוד

לרגל יום האשה יעלון מתחייב: במפלגתי החדשה - 50% נשים

פרסום ראשון: שר הביטחון לשעבר הודיע כי מחצית מרשימתו לבחירות הבאות יהיו נשים. בכנסת הנוכחית מספר שיא של ח"כיות - 34 - אך הן עדיין מהוות רק 28% מהנבחרים. ברשימת 50 ראשי הערים הגדולות - רק אישה אחת

קרא עוד

משה בוגי יעלון בלשכת המסחר: נדרש מהלך לדילול משמעותי ברגולציה

יעלון: "אני מפעיל כבר למעלה משנה צוותי חשיבה בתחומי המשק השונים על מנת להביא לקראת הבחירות תכנית ל- 10 שנים לטיפול בכל הבעיות הללו"

קרא עוד

השר לשעבר יעלון: ''פוגעים בשומרי הסף ומי ששותק נותן יד''

השר לשעבר משה בוגי יעלון תקף היום (ראשון) בשיחה עם רינו צרור: "כל אחד עושה את השיקול הצר שלו כדי לשרוד פוליטית". יעלון הגיב על נאום 'בגתן ותרש' ואמר: "גם פוגעים בשומרי הסף, גם משקרים לציבור כאילו יש פה איזו עלילה. מי ששותק נותן יד".

קרא עוד

יעלון: "רה"מ היה צריך לקחת אחריות ולהתפטר"

שר הביטחון לשעבר התייחס להתפתחויות בפרשת בזק, ואמר כי לא הופתע מהטענות נגד נתניהו. הוא הכחיש שידע על יחסים לא כשרים בין רה"מ לאלוביץ', ותקף: "חברי הקואליציה מסתתרים מאחורי אינטרסים"

קרא עוד

"רה"מ היה צריך להפגין לקיחת אחריות ולהתפטר"

שר הביטחון לשעבר, משה יעלון, בריאיון לדב גיל-הר: בשנה האחרונה שילמנו מחיר כבד כחברה וכמדינה. ומנהיגי הקואליציה מסתתרים מאחורי אינטרסים פוליטיים. זאת לא מנהיגות. הדברים שנחשפתי אליהם היו רק אחרי שסיימתי את תפקידי. נתניהו לא ידע על כל הסביבה הקרובה שלו? אם הוא לא ידע הוא לא מנהל טוב, ואם הוא ידע הוא צריך ללכת לכלא. אין לי ספק שהיה פה מהלך מכוון ולא ייתכן שהוא לא ידע". כאן ב

לינק להאזנה

"נתניהו היה צריך לקבל אחריות, להתפטר או לצאת לנבצרות "

קלמן ליברמן
בחצי היום
כאן ב

לינק להאזנה

רדיו קול חי המהדורה המרכזית

לינק להאזנה

שר הביטחון לשעבר יעלון על תקרית המל"ט: "יש קו אדום חדש"

משה יעלון התייחס בראיון עם גאולה אבן בתכנית "והרי החדשות" להסלמה בצפון: "ימים יגידו אם האיראנים יהיו מוכנים להקריב את חייליהם"

צפה ביוטיוב

יעלון: "צה"ל הגיב היטב, יש להמשיך באותה מדיניות"

שר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון התראיין לאולפן "לפני כולם" ושיבח את פעולת צה"ל: "פגענו ישירות במטרות איראניות וגם פגענו במערכת ההגנה האווירית הסורית"

קרא עוד

"מה שנעשה בשבת מרחיק מלחמה"

משה בוגי יעלון, לשעבר שר הביטחון והרמטכ"ל, מביע את דעתו על העימות בגבול הצפוני ומסביר מי מהצדדים יצא כשידו על העליונה

קרא עוד

"המדיניות שמערכת הביטחון נוקטת מול סוריה - נכונה"

בחצי היום
כאן ב

לינק להאזנה
אתר זה נבנה על ידי אורנוס גרופ בע"מ
תרומה התנדבות הצטרפות