העמותה למנהיגות אחרת בראשות משה בוגי יעלון

מאמרים

משה יעלון: "שרי הקבינט מדליפים תוך כדי דיון"

שר הביטחון לשעבר בריאיון לאסף ליברמן וצ'יקו מנשה תוקף את התנהלות שרי הקבינט: "יש מה לעשות בעזה אבל הדיונים צריכים להתקיים בקבינט ולא באופן שבו חברים מציעים את הצעותיהם לפני הדיון ומבקרים את ההחלטה אחרי הדיון - זה מזיק"

עם קלמן - ליברמן

לינק להאזנה

יעלון: "הזהרנו מטוס רוסי שהתקרב לגבול בשנת 2015"

בצל המתיחות בגזרה הצפונית, חשף היום שר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון, בראיון לסוכנות RIA Novosti הרוסית, כי ישראל כמעט הפילה מטוס קרב רוסי. לדבריו, "בראשית התקופה בה החלה רוסיה להכניס כוחות לסוריה, אירע מקרה שבו טייס רוסי כמעט חצה את הגבול ליד רמת הגולן. כששמנו לב שמדובר במטוס רוסי הרמנו טלפון בהול לדרגים הגבוהים בבסיס חיל האוויר הרוסי "חמיימים" , בו הזהרנו כי 'מטוס רוסי עומד להיכנס לשטח האווירי שלנו. היזהרו'". בסופו של דבר, לדבריו, "נמצא פתרון מהיר לעניין הזה. אם היה מדובר במטוס סורי, ככל הנראה היינו מיירטים אותו".

קרא עוד

יעלון שחזר: מנענו ברגע האחרון הפלת מטוס רוסי בשמי ישראל

שר הביטחון לשעבר תיאר בראיון לסוכנות ידיעות רוסית את מנגנון התיאום הצבאי עם מוסקבה סביב הפעילות בסוריה, הכולל ערוץ קשר ישיר בין בסיס חמיימים לבין הקריה שבתל אביב. "הקו החם הזה עזר להציל חיים. אנחנו לא צריכים לדווח לרוסים על כל פעולה שלנו", הבהיר יעלון

קרא עוד

יעלון: התבססות איראן בסוריה - ערובה למלחמה

שר הביטחון לשעבר תקף את הממשל האמריקני הקודם, וגיבה את מדיניות הממשלה נגד האיום האיראני: "ביטחון עצמי איראני עם כוח בסוריה - ערובה למלחמה". על המתיחות בדרום: "חמאס מורתע ונואש. מ'צוק איתן' לא ירה כדור אחד"

קרא עוד
אתר זה נבנה על ידי אורנוס גרופ בע"מ
תרומה התנדבות הצטרפות